°C

Prezes MZK: Maseczki i jeszcze raz maseczki

fot:E.Kobelak
 

Do gorzowskich szkół i przedszkoli, wróci od jutra ponad 21 tysięcy dzieci i młodzieży. Część z nich, w drodze do szkoły korzystać będzie z komunikacji miejskiej.

– Musimy utrzymać rygor podróżowania w maseczkach, jeśli pasażerowie nie będą go przestrzegać, będziemy wypraszać z autobusów – mówił dziś prezes MZK Roman Maksymiak:

Od 2 września rozpoczynamy systematyczne kontrole w autobusach i tramwajach – mówił komendant miejskich strażników Andrzej Jasiński:

W kontrolę autobusów i tramwajów angażują się także także policjanci wspierani przez pracowników sanepidu. – Na wybitnie opornych czekają mandaty – mówi Marek Waraksa, naczelnik miejskiej drogówki:

-O konieczności noszenia maseczek, uczniowie będą dowiadywać się także podczas lekcji wychowawczych – mówi Jolanta Walas, zastępca dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta:

Nowy rozkład jazdy autobusów jest już dostępny na stronie internetowej MZK. Zakład przygotowany jest także na „bisowanie” najbardziej obleganych linii.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku