°C

Uciekał policji: był pijany i pod wpływem narkotyków

Lubuska Policja
 

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali w czwartek po pościgu 29-latka. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, był nietrzeźwy i pod wpływem narkotyków - poinformował Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Kraj.

„29-latek usłyszał zarzuty niezatrzymania się do kontroli oraz jazdy pod działaniem narkotyków i alkoholu. Grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności” – powiedział Bartos.

Do pościgu doszło w czwartek (27 sierpnia br.) rano. W Strzelcach Kraj. Patrol drogówki próbował zatrzymać do kontroli kierującego fordem, który przekroczył dozwoloną prędkość. Ten jednak zignorował sygnały i rzucił się do ucieczki w kierunku Zwierzyna.

„Sytuacja była bardzo poważna, bo nieodpowiedzialny mężczyzna stwarzał duże zagrożenie. Profesjonalnie przeprowadzona interwencja policjantów doprowadziła do jego zatrzymania po kilku kilometrach” – dodał Bartos.

Mężczyzna został obezwładniony i doprowadzony do strzeleckiej komendy, a jego auto trafiło na policyjny parking.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku