°C

Zbliża się 6. Kozzi Film Festiwal

Fot. Zofia Popielecka
 

Jest to tradycyjne wydarzenie, które od lat przyciąga pasjonatów kina. W tym roku odbędzie się w dniach 10-13 września.

W Żarach i w Zielonej będzie można zobaczyć polskie i zagraniczne filmy, przygotowano także warsztaty dla najmłodszych i spotkania z artystami. Tegorocznym gościem specjalnym Festiwalu Filmu, Teatru i Książki będzie aktor Marian Opania – mówi Żaneta Cierach z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze:

Osoby, które są zainteresowane udziałem w seansach filmowych i spotkaniach z aktorami, powinny zgłosić się telefonicznie do biblioteki, liczba osób jest ograniczona:

Anna Urbańska, rzeczniczka czytelni, prosi aby podczas imprezy zadbać o posiadanie maseczek, należy także zachować społeczny dystans:

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie internetowej biblioteki. Część oferty jest za darmo, jednak na niektóre seanse należy zaopatrzyć się w bilet.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku