°C

Poszukiwany za handel narkotykami ukrył się w kanapie

Fot. KPP w Międzyrzeczu
 

Policjanci z Międzyrzecza prowadzili poszukiwania 32-letniego mieszkańca Międzyrzecza, który miał do odbycia karę kilku miesięcy więzienia za przestępstwa narkotykowe. Poszukiwany 32-latek schował się w kanapie.

Podczas przeszukania ujawniono i zabezpieczono amfetaminę, która już poporcjowana, przygotowana była do sprzedaży.

Policjanci ustalili, że poszukiwany 32-latek może przebywać w jednym z mieszkań w mieście. Z informacji wynikało również, że najprawdopodobniej może posiadać przy sobie narkotyki.

Pomimo wielokrotnego pukania w drzwi, przez dłuższą chwilę nikt nie otwierał. Dopiero, gdy policjanci zagrozili wyważeniem drzwi, mieszkanie otworzyła kobieta, która twierdziła, że poszukiwanego nie ma w domu.

Policjanci przystąpili do przeszukania. Już po chwili okazało się, że poszukiwany schował się w kanapie. Podczas przeszukania pozostałych pomieszczeń, policjanci zabezpieczyli 82 woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Wszystkie były dokładnie wyważone i zamknięte. Badania potwierdziły obecność amfetaminy w proszku.

Poszukiwany za handel narkotykami ukrył się w kanapie Radio Zachód

Fot. KPP w Międzyrzeczu

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku