°C

Strażacy mają dziś ręce pełne roboty

fot: Facebook OSP Bogdaniec
 

Pełne ręce roboty mają od rana gorzowscy strażacy. Dzień rozpoczęli od akcji w Stanowicach, gdzie wspólnie ze strażakami z Bogdańca, Lubna i Lubczyna gasili pożar surowców pochodzących z recyklingu baterii.

 Mówi rzecznik prasowy komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Bartłomiej Mądry:

– W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. W chwili obecnej trwa ustalanie przyczyn pożaru, prawdopodobnie był to samozapłon. Teren jest w całości monitorowany, dzięki czemu ustalenie przyczyn będzie efektywniejsze – pisze w komunikacie Magdalena Sułek-Domańska , dyrektor do spraw komunikacji firmy Eneris:

Około godziny 13 strażacy gasili pożar busa stojącego na terenie bazy autobusowej w gminie Lubiszyn. Na szczęście pożar nie rozprzestrzenił się na inne auta. Teraz strażacy gaszą pożar samochodu osobowego w Różankach:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku