°C

Uczelnia czeka na studentów i cieszy się z rankingów

fot: E.Kobelak
 

Na gorzowskiej Akademii imienia Jakuba z Paradyża trwa rekrutacja na kolejny rok akademicki. Dokumenty można złożyć w sposób elektroniczny lub tradycyjny czyli osobiście. Władze uczelni mają nadzieję, że liczba studentów pierwszego roku będzie podobna do tej z roku ubiegłego.

Rekrutacja trwa na wszystkie dotychczasowe kierunki. Niestety wciąż nie ma jeszcze możliwości naboru na nowy kierunek czyli pielęgniarstwo. Mówi rektor akademii profesor Elżbieta Skorupska Raczyńska:

Władze uczelni mają nadzieję, że nowych studentów przyciągną między innymi raport Perspektyw w którym gorzowska akademia zajęła pierwsze miejsce w kategorii Publiczne Uczelnie Zawodowe i 90. miejsce w kategorii uczelni akademickich razem m. in. z Akademią Sztuki Wojennej w Warszawie czy Akademią Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. W rankingu wysoko oceniono prestiż i warunki kształcenia:

Rekrutacja studentów na AJP trwać będzie do października. Szczegóły na stronie internetowej uczelni.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku