°C

W Lubuskiem dwóch nowych zakażonych

Fot. Envato
 

Ministerstwo zdrowia potwierdziło 2 nowe przypadki koronawirusa w regionie. Pacjenci pochodzą z powiatu wschowskiego i zielonogórskiego.
Obecnie w Lubuskiem mamy 70 osób hospitalizowanych. 837 osób w kwarantannie nałożonej przez inspekcje sanitarne, 457 osób objętych zostało nadzorem epidemiologicznym. Do tej pory wyzdrowiało 271 osób.

 
Łącznie, na terenie województwa, mamy 555 zakażonych (w tym 271 ozdrowieńców i 12 zgonów).

Od wczoraj z COVID-19 w Polsce wyzdrowiało 350 chorych. W sumie w Polsce jest 37 961 ozdrowieńców. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że z powodu zakażenia koronawirusem w szpitalach przebywa obecnie 2 059 osób, z czego 82 pacjentów jest podłączonych do respiratora. Kwarantanną jest objętych 108,5 tysiąca , a nadzorem epidemiologicznym prawie 9.5 tysiąca osób.
Według ostatnich danych, od początku epidemii koronawirusem zakaziło się 53 676 osób, z czego zmarło 1830 osób.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku