°C

Emocje związane z rekrutacją do szkół średnich…

autor: Piotr Wiśniewski
 

Ponad tysiąc absolwentów ósmych klas poznało dzisiaj wyniki rekrutacji do gorzowskich szkół średnich. Punktualnie o godz. 12.00 listy przyjętych uczniów pojawiły się na stronach szkół i wywieszone zostały w samych placówkach.

Amelia, Kaja i Pola nie ukrywały pozytywnych emocji związanych z tym, że dostały się do I LO w Gorzowie.

Rodzice, którzy pojawili się pod szkołą, bardzo przeżywali wyniki rekrutacji. Mówią Izabella i Anna.

Dyrektor Pierwszego Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie, Mariusz Biniewski, ma dla przyszłych licealistów 150 miejsc, a samych podań wpłynęło do szkoły ponad dwieście. Już niedługo pierwszoklasiści wezmą udział w integracji.

Bardzo zadowolony z tegorocznej rekrutacji jest również Paweł Cierach, Dyrektor Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gorzowie.

Warto dodać, że na 1 013 absolwentów gorzowskich szkół podstawowych, czeka w tym roku szkolnym 2 100 miejsc w szkołach średnich.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku