°C

Strategia rozwoju gminy Żary

gmina Żary
 

Do końca sierpnia trwać będą konsultacje w sprawie Strategii rozwoju gminy Żary. Dokument będzie obejmował lata 2021-2030.

– To dokument, który każda gmina jest zobowiązana uchwalić. Dotychczasowa strategia właśnie się kończy – tłumaczy Leszek Mrożek, wójt gminy Żary:

24 sierpnia w świetlicy w Złotniku odbędzie się spotkanie podsumowujące dotychczasowe działania w zakresie tworzenia strategii. To podsumowanie ponownie będzie konsultowane z mieszkańcami. Wójt spodziewa się, że Strategia rozwoju gminy Żary na lata 2021-2030 zostanie uchwalona przez radę gminy w październiku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku