°C

Okradli pokój, spalili auto. 3 osoby zatrzymane

Fot.: KMP ZG
 

Najpierw okradli hostelowy pokój, później spalili przywłaszczony samochód. Zielonogórscy policjanci zatrzymali 3 osoby, które pod koniec lipca dokonały kilku przestępstw.

Najpierw mężczyźni włamali się do jednego z hostelowych pokoi w centrum Zielonej Góry i ukradli 4 tysiące złotych, głośnik i perfumy. Jeden z nich miał ze sobą zapasowe klucze do wytypowanego pomieszczenia, które dorobił kilka lat temu, kiedy był klientem hostelu. Zatrzymani zabrali też kluczyki do auta. Samochód potem porzucili i spalili przy kompleksie leśnym na ulicy Liliowej w Zielonej Górze. 22-latkowi i 33-latkowi grozi do 10 lat więzienia. Trzeci z zatrzymanych jest nieletni. Ma 15 lat. Decyzję w jego sprawie podejmie Sąd Rejonowy w Zielonej Górze.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku