Trzecia porażka Stilonu, trener rezygnuje

Piłkarze Stilonu Prosupport Gorzów wciąż bez punktu w IV lidze: tym razem gorzowianie ulegli na wyjeździe Spójni Ośno Lubuskie 2:3. Po 3 porażce z rzędu z prowadzenia zespołu zrezygnował trener Kamil Michniewicz.

Gorzowianie do przerwy przegrywali 0:2. W drugiej połowie najpierw samobójczą bramkę zanotował golkiper Spójni a na 2:2 wyrównał Kamil Ograbek. I gdy wydawało się, że atakujący Stilon doprowadzi do wygranej, gola w doliczonym czasie gry zdobyła Spójnia. O meczu mówi II trener gorzowskiej drużyny, Karol Gliwiński:

Po meczu do dymisji podał się trener Stilonu, pod którego wodzą w tym sezonie, jeden z faworytów ligi nie zdobył jeszcze punktu. Informację potwierdził klub na swoim profilu fejsbukowym.

Wpis na tym profilu wskazuje, że rezygnacja będzie przyjęta, a klub poszuka nowego szkoleniowca.