°C

W Nietkowie ostre strzelanie beniaminka. Tęcza kończyła w dziewiątkę

Marek Staniszewski
 

W lubuskiej IV lidze piłkarskiej ostre strzelanie w Nietkowie. Beniaminek Odra wygrał z Tęczą Krosno Odrzańskie 6:1 (2:1).

Gospodarze prowadzili już w 9 minucie po golu Gracjana Kudły, ale w 30 minucie na 1:1 wyrównał Azimov Bakhruman. Za chwilę kontra gospodarzy i po golu Dawida Leoszki było 2:1 dla Odry. Po zmianie stron gospodarze zaskoczyli Tęczę, bo już w 48 minucie trzeciego gola strzelił Leoszko. Dwanaście minut później trzeci gol piłkarza Odry i było już 4:1. Od 65 minuty Tęcza grała w dziesiątkę, bo drugą żołtą kartkę ujrzał Przemysław Maciąg. Kosztowało to gości stratę kolejnego gola, gdy w 66 minucie bramkarza Błażeja Trelewskiego dalekim strzałem zaskoczył Kacper Kochanowski. W 75 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Roman Kopacz z Odry, ale w końcówce spotkania Kopacz jeszcze raz wykonywał rzut karny i ustalił wynik meczu na 6:1. Wcześniej czerwoną kartkę ujrzał bramkarz Tęczy i goście kończyli mecz w dziewiątkę:

Druga połowa w naszym wykonaniu – to katastrofa mówili po meczu kapitan i szkoleniowiec Tęczy:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku