W Nietkowie ostre strzelanie beniaminka. Tęcza kończyła w dziewiątkę

Marek Staniszewski

W lubuskiej IV lidze piłkarskiej ostre strzelanie w Nietkowie. Beniaminek Odra wygrał z Tęczą Krosno Odrzańskie 6:1 (2:1).

Gospodarze prowadzili już w 9 minucie po golu Gracjana Kudły, ale w 30 minucie na 1:1 wyrównał Azimov Bakhruman. Za chwilę kontra gospodarzy i po golu Dawida Leoszki było 2:1 dla Odry. Po zmianie stron gospodarze zaskoczyli Tęczę, bo już w 48 minucie trzeciego gola strzelił Leoszko. Dwanaście minut później trzeci gol piłkarza Odry i było już 4:1. Od 65 minuty Tęcza grała w dziesiątkę, bo drugą żołtą kartkę ujrzał Przemysław Maciąg. Kosztowało to gości stratę kolejnego gola, gdy w 66 minucie bramkarza Błażeja Trelewskiego dalekim strzałem zaskoczył Kacper Kochanowski. W 75 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Roman Kopacz z Odry, ale w końcówce spotkania Kopacz jeszcze raz wykonywał rzut karny i ustalił wynik meczu na 6:1. Wcześniej czerwoną kartkę ujrzał bramkarz Tęczy i goście kończyli mecz w dziewiątkę:

Druga połowa w naszym wykonaniu – to katastrofa mówili po meczu kapitan i szkoleniowiec Tęczy: