°C

25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w regionie

Fot. Unsplash
 

Mamy 25 nowych osób zakażonych koronawirusem w województwie lubuskim.

Pacjenci pochodzą z powiatu słubickiego (8), gorzowskiego (6), świebodzińskiego (3), wschowskiego (1), międzyrzeckiego (2), zielonogórskiego (2), z Gorzowa  (2) i z Zielonej  Góry (1).

Łącznie, na terenie województwa, mamy 504 zakażonych (w tym 235 ozdrowieńców i 12 zgonów):

33 osoby z powiatu żagańskiego, 29 osób z powiatu międzyrzeckiego, 11 osób z powiatu strzelecko-drezdeneckiego, 21 osób z powiatu gorzowskiego, 33 osoby z powiatu nowosolskiego, 77 osób z powiatu świebodzińskiego, 82 osoby z powiatu wschowskiego, 21 osób z powiatu żarskiego, 21 osób z miasta Gorzowa, 27 osób z powiatu zielonogórskiego, 54 osoby z miasta Zielonej Góry, 8 osób z powiatu sulęcińskiego, 40 osób z powiatu słubickiego, 30 osób z powiatu krośnieńskiego, 8 osób z województwa wielkopolskiego, 2 osoby z województwa mazowieckiego, 2 osoby z województwa małopolskiego, 2 osoby z województwa warmińsko-mazurskiego, 2 osoby z województwa zachodniopomorskiego, 1 osoba spoza Polski.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku