°C

Znamy termin przełożonego spotkania z Gwarkiem!

foto: Krystian Machalica
 

Środa 2 września to najbardziej prawdopodobna nowa data odwołanego meczu trzeciej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi pomiędzy Gwarkiem Tarnowskie Góry, a Lechią Zielona Góra. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć 12 sierpnia, ale wykryto koronawirusa u jednego z zawodników Gwarka.

Piłkarze Lechii nie zagrają także w najbliższy weekend w drugiej kolejce. Tutaj powodem jest jednak terminarz, który zakładał, że zielonogórzanie właśnie wtedy będą pauzować. Dla Lechii oznacza to tydzień przerwy od grania. Trener Andrzej Sawicki swoim piłkarzom zaleca odpoczynek.

 

Najbliższym rywalem Lechii będzie w 1/32 finału Pucharu Polski Świt Skolwin Szczecin.  III ligowiec z Zachodniopomorskiego jest jednak zielonogórzanom dobrze znany…

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku