°C

Finał PP: Wynik mówi sam za siebie. Istotna była pierwsza połowa

fot. Jakub Lesiński
 

W pierwszej połowie finałowego starcia w regionalnym Pucharze Polski Warta Gorzów nie miała argumentów, aby zagrozić Lechii Zielona Góra. W drugiej części spotkania beniaminek III-ligi miał okazję na strzelenie przynajmniej kontaktowego gola, ale ostatecznie zielonogórzanie triumfowali 3:0. Mamy rozmowy z przedstawicielami obu ekip.

Lechia zdobyła puchar i teraz rozpocznie rywalizację na szczeblu centralnym, na początku z innym III-ligowcem – Świtem Skolwin Szczecin.

W środę drugą bramkę dla zielonogórskiej drużyny zdobył z rzutu karnego Szymon Kobusiński, który po triumfie nad Wartą zapowiadał walkę na dalszym etapie PP. Napastnik wyznał, że marzy mu się rywalizacja z drużyną z wyższej klasy rozgrywkowej:

Paweł Posmyk, najbardziej doświadczony zawodnik Warty ubolewał nad faktem, że jego zespół pokazał się z dobrej strony tylko w drugiej połowie meczu:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku