°C

KRÓWKA zaprasza na wystawę fotograficzną

Fot. W. Stasińska
 

Jak może wyglądać rzeczywistość po drugiej stronie obiektywu aparatu fotograficznego? O tym właśnie będzie się można przekonać oglądając wystawę zdjęć, na którą zaprasza grupa artystyczna KRÓWKA.

Wystawa zatytułowana „Odmienne stany rzeczywistości” zaprezentowana zostanie w Zielonej Górze w przyszłym tygodniu.

Jak mówi Krzysztof Kubasiewicz, jeden z członków grupy, prezentowane na niej fotografie to efekt warsztatów fotograficznych, jakie odbywają się w Broniszowie koło Kożuchowa:

Na wystawie będzie można obejrzeć kilkadziesiąt zdjęć, których twórcami są członkowie grupy KRÓWKA. To artyści – fotograficy z całego kraju, spotykający się od lat właśnie na warsztatach w Broniszowie:

Wernisaż wystawy „Odmienne stany rzeczywistości” odbędzie się w przyszły piątek, 14 sierpnia w Galerii Grafit w Zielonej Górze. Początek wystawy o godz. 19.00, wstęp wolny.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku