°C

Uniwersytet Zielonogórski promuje się w sieci

fot. M. Czechowska
 

Na stronie internetowej uczelni można zobaczyć filmiki, których bohaterami są studenci i absolwenci opowiadający o swoich doświadczeniach i możliwościach jakie oferuje uniwersytet.

Jest to inicjatywa, która ma pomóc w dotarciu do jak największej liczby odbiorców i zainteresować tegorocznych maturzystów.  Ewa Sapeńko, rzeczniczka prasowa UZ, mówi, że osoby, które kształciły się właśnie w Zielonej Górze są najlepszą wizytówką:

Do akcji przyłączył się między innymi Instytut Filologii Polskiej. Absolwentki dziennikarstwa i komunikacji społecznej zachęcały do studiowania właśnie na tym kierunku. Wykładowczyni Magdalena Steciąg, mówi, że najbardziej autentyczną opinią jest właśnie ta usłyszana od absolwenta:

Studentki dziennikarstwa chętnie przyłączyły się do udziału w akcji pokazującej uczelnię z perspektywy absolwenta. Jak zaznaczają, czas studiów na lokalnej uczelni był dla nich wyjątkowy:

Przypomnijmy, że filmy mają pomóc w podjęciu decyzji związanej z wyborem uczelni, można je zobaczyć miedzy innymi na stronie internetowej Uniwersytetu Zielonogórskiej.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku