°C

Koronawirus w Lubuskiem: 13 zakażonych, nie żyją dwie osoby

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Envato
 

W województwie lubuskim zanotowano 13. nowych przypadków zakażenia koronawirusem - poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

W województwie lubuskim zanotowano 13. nowych przypadków zakażenia koronawirusem – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Pacjenci pochodzą z powiatu zielonogórskiego – aż 6 osób, po jednej z gorzowskiego, słubickiego, krośnieńskiego, żagańskiego, Zielonej Góry i dwie z Gorzowa Wielkopolskiego. Jak podało ministerstwo zdrowia w Lubuskiem zmarły także dwie osoby. To 73-letnia kobieta, mieszkanka powiatu wschowskiego, która zmarła w Szpitalu Jednoimiennym w Gorzowie Wielkopolskim oraz 74-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu zielonogórskiego, który zmarł w szpitalu w Zielonej Górze. Łącznie, na terenie województwa, mamy 450 zakażonych (w tym 224 ozdrowieńców ).

Jak wynika z najnowszych danych 69 osób jest hospitalizowanych. 486 osób przebywa w kwarantannie nałożonej przez inspekcje sanitarne, a 288 zostało objętych nadzorem epidemiologicznym. Jak informują służby wojewody 224 osoby zostały wyleczone z COVID-19.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku