°C

Basen CRS otwarty po przerwie

fot. Marta Czechowska
 

Po blisko pięciu miesiącach przerwy związanej z pandemią koronawirusa, dzisiaj od samego rana otwarty został basen CRS. Na pływalni od rana pojawili się już pierwsi zielonogórzanie.

Od samego rana zainteresowanie nie było zbyt duże, ale jestem przekonany, że z każdym dniem gości w naszym obiekcie będzie przybywać – mówi Robert Jagiełowicz dyrektor MOSiR-u

Wszystkie atrakcje na basenie są dostępne, ale w związku z potrzebą dezynfekcji pewne atrakcje będą co jakiś czas wyłączone z użytkowania dodaje Jagiełowicz:

Zarówno osoby wchodzące na basen, jak i te które z niego skorzystały podkreślają, że długo czekały na otwarcie obiektu, a obowiązujące obostrzenia sprawiają, że czują się bezpiecznie:

Centrum Rekreacyjno Sportowe jest czynne codziennie od 6:00 do 22:00

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku