°C

Martyna Kubka w mieszanych nastrojach po turnieju w Łodzi. Teraz treningi

Marek Staniszewski
 

Martyna Kubka zakończyła kolejny turniej z cyklu LOTOS PZT Polish Tour w Łodzi. Tenisistka w grze singlowej opadła w ćwierćfinale, a w deblu przegrała już w pierwszej rundzie.

Zielonogórzanka dwa pierwsze pojedynki singlowe wygrała dość gładko pokonując na samym początku Jowanę Kołowrotkiewicz 6:0; 6:0. W drugiej rundzie Kubka rozprawiła się z Xenią Lipiec 6:3; 6:1. Zawodniczka GKT Nafty Zielona Góra odpadła dopiero w ćwierćfinale po walce z Pauliną Kanią-Choduń 6:4; 1: 6; 3:6. 

W deblu Kubka grała razem ze Stefanią Rogozińską-Dzik. Panie w grze podwójnej porażki doznały już w pierwszej rundzie ulegając późniejszym zwyciężczyniom – duetowi Paulina Kania-Choduń/Anastazja Szoszyna 6:2; 0:6; 8:10.

Teraz przed zawodniczką niespełna dwutygodniowy odpoczynek od rywalizacji turniejowej. Nie oznacza to jednak przerwy od treningów.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku