°C

Wakacyjne remonty w oświacie

fot. S. Kordyjalik
 

Wakacje to czas przygotowań placówek oświatowych do nowego roku szkolnego. Drobne remonty, ale także poważniejsze prace zawsze wykonywane są w czasie wakacji, kiedy uczniów nie ma w szkołach, a dzieci w przedszkolach. Wprawdzie ograniczenia związane z pandemią sprawiły, że oświata działała od marca zdanie i wiele prac w obiektach można było prowadzić z większym rozmachem, to nie wszędzie się to udało.

– Musze przyznać, że nasza oświata to jeden, wielki plac budowy. Chcemy zdążyć na 1 września – mówi Zbigniew Woch, wójt gminy Skąpe.

Wójt podkreśla, że wydatki na remonty i przebudowę placówek oświatowych w gminie Skąpe pochłoną w tym roku ogromną kwotę ale, dzięki temu, przez najbliżesze kilka lat nie trzeba będzie dokonywać żadnych gruntownych prac.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku