°C

Trener Stali: Wszyscy chcieli, ale mocy nie było…

foto: Ryszard Rachlewicz
 

"Robiliśmy, co mogliśmy". Tak mówili po wyjazdowej porażce z Fogo Unią Leszno zawodnicy i trener Moich Bermudów Stali Gorzów. To jednak za mało na mistrza Polski - zespół Stanisława Chomskiego przegrał 35-55. I trener przyznał, że ciągle zespół ma duże braki...

Lider Stali Bartosz Zmarzlik , który mecz zakończył z dorobkiem 10+1 tak podsumował występ drużyny:

Z kolei Junior Stali Wiktor Jasiński  (1+1) chwalił tor na stadionie im. Alfreda Smoczyka:

Trener Stali Stanisław Chomski w rozmowie z Radiem Zachód przyznawał, że kilku zawodników ciągle jest poniżej oczekiwanej formy. I pracy przed zespołem mnóstwo.

W drużynie gospodarzy najwięcej punktów zdobyli Bartosz Smektała i Emil Saifutdinow. Rosjanin przyznał, że mimo wysokiego zwycięstwa łatwo o punkty nie było.

Zadowolony z postawy swojego zespołu był trener Unii Piotr Baron:

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku