°C

W Nowej Soli starcie beniaminków

fot. pixabay.com
 

Arka Nowa Sól i Odra Nietków zagrają jutro w drugiej kolejce lubuskiej czwartej ligi. Oba zespoły są beniaminkami rozgrywek.

Jak twierdzą przedstawiciele obu ekip – drużyny znają się bardzo dobrze. Potwierdza to m.in. wiceprezes nowosolskiej Arki Marek Grzelka. 

Arka w pierwszej kolejce, także na własnym obiekcie, pokonała 3:0 Tęczę Krosno Odrzański. Z kolei ich jutrzejszy rywal – Odra Nietków na inaugurację wygrała u siebie 1:0 z Syreną Zbąszynek. W meczu w Nowej Soli zabraknie jednak dwóch kluczowych zawodników. Mówi trener Odry Mirosław Nowakowski. 

Mecz w Nowej Soli pomiędzy Arką, a Odrą Nietków w drugiej kolejce czwartej ligi jutro o 16. Nowosolanie zamierzają w trakcie meczu uczcić pamięć Powstańców Warszawskich, bowiem jutro wypada 76. rocznica jego wybuchu. 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku