°C

Lechia w Gubinie powalczy o finał Pucharu Polski

Marek Staniszewski
 

4 zespoły zostały w walce o finał lokalnego Pucharu Polski. Miejsca są dwa. O jedno z nich powalczą w środę w Gubinie miejscowa Carina z Lechią Zielona Góra.

Obaj szkoleniowcy jasno mówią, że każda z drużyn może wygrać ten mecz. Gospodarze do tego spotkania przystąpią prawdopodobnie w nieco okrojonym składzie, o czym mówi trener Cariny Gubin Grzegorz Kopernicki.

Z kolei szkoleniowiec Lechii, Andrzej Sawicki, mówi wprost – Carina Gubin to najtrudniejszy rywal do tej pory w Pucharze. 

Carina Gubin do tej pory w Pucharze pokonała: 5:0 Lechię II Zielona Góra, 3:0 Relaks Grabice (walkower), 4:0 Piast Iłowa, 3:0 Czarnych Żagań (walkower)

Lechia Zielona Góra wygrała za to do tej pory z następującymi rywalami: 5:1 Odra Nietków, 5:0 Pogoń Świebodzin, 3:1 Syrena Zbąszynek, 4:0 Piast Karnin

Dodajmy, że zwycięzca tego meczu zagra w finale w Zbąszynku ze zwycięzcą starcia Polonia Słubice – Warta Gorzów Wielkopolski. Z kolei zwycięzca pucharu wojewódzkiego na szczeblu krajowym zmierzy się ze Świtem Szczecin. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku