°C

Ile wynoszą straty Gorzowa z powodu koronawirusa?

Fot. Envato
 

Ile wynoszą straty Gorzowa z powodu koronawirusa? To będzie wiadome dopiero jesienią, ale już teraz można powiedzieć, że suma będzie oscylować w granicach stu milionów złotych.

Niższe wpływy do miejskiej kasy wynikały z m.in. z ulg w podatkach i opłatach za pierwsze półrocze. Stąd teraz szukamy oszczędności – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta.

Na pewno nie będziemy oszczędzać na funkcjonowaniu komunikacji miejskiej czy na utrzymaniu w Gorzowie porządku – dodaje Wiesław Ciepiela.

Na początek oszczędności urzędnicy próbują znaleźć w puli miejskich imprez. I tak sporo pieniędzy pozostanie do wykorzystania z powodu odwołania w tym roku Dni Gorzowa. Jakie będą dalsze kroki, okaże się za kilka tygodni.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku