°C

Spędź weekend w Żarach

fot. UM Żary
 

Większość Polaków tegoroczne wakacje spędzi w kraju. Widzą w tym szanse nie tylko rodzime kurorty. Lokalne samorządy podpowiadają mieszkańcom, że mogą zostać w swoich miejscowościach i nie będą się nudzić. Tak jest w Żarach, gdzie przygotowano cykl imprez weekendowych, które będą się odbywać w oddanym właśnie do użytku parku przy alei Jana Pawła II.

– Część tych imprez odbędzie się przy odrestaurowanym folwarku, którego jeszcze wielu mieszkańców nie widziało – mówi Olaf Napiórkowski, zastępca burmistrza Żar.

W niedzielę natomiast, można w żarskim parku bezpłatnie popływać łódką. Ochłodę natomiast zapewnia woda z sokiem, serwowana z saturatora, wzorowanego na urządzeniach z lat 60. minionego wieku.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku