°C

Masz nastolatkę? Dowiedz się jak z nią rozmawiać

Fot. Envato
 

Diecezja zielonogórsko-gorzowska zachęca mamy nastolatek do udziału w projekcie, dzięki któremu rozmowa na trudne tematy stanie się łatwiejsza. Chodzi m.in o kwestie związane z dojrzewaniem dziewcząt. Projekt realizowany jest pod nazwą „Mama córce- kobieta kobietce”.

– Często mamy bądź kobiety z bliskiego otoczenia nastolatki nie wiedzą, jak rozmawiać o problemach z wiązanych z okresem dojrzewania, te kwestie pozostają nadal tematem tabu, my chcemy to zmienić – mówi szkoleniowiec Anna Koźlik.

Obecnie trwa rekrutacja chętnych pań, które chciałyby wziąć udział w projekcie. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie projektu www.mamacorce.pl


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku