°C

Kto zajmie się remontem żużlowej rozdzielni prądu? Dziś otwarcie ofert w przetargu

fot. R.Rachlewicz
 

Kto ostatecznie zajmie się remontem rozdzielni prądu na stadionie żużlowym, która ucierpiała podczas pożaru w trakcie meczu między Stalą Gorzów a Włókniarzem Częstochowa? Być może będzie to wiadome dzisiaj, bo właśnie dziś nastąpi otwarcie ofert w ogłoszonym przez OSiR przetargu.

Jak wyjaśnia dyrektor OSiR-u, Włodzimierz Rój, początkowo naprawą miał się zająć jeden ze sponsorów klubowych, ale koszty przewyższyły jego możliwości. Stąd przetarg.

Zakres prac jest szeroki. Zdaniem Włodzimierza Roja, nie ma szans na to, aby całość była gotowa na 28 lipca, kiedy to – zgodnie z decyzją PGE Ekstraligi, spotkanie między Gorzowem a Częstochową miałoby zostać powtórzone. Najwcześniej będziemy gotowi 9 sierpnia – mówi dyrektor.

Mimo planowanych prac na rozdzielni nie ma obaw o żużlowe treningi. Te mogą się spokojnie odbywać, bo skorzystano z innego zasilania. 

Cała rozmowa z dyrektorem Włodzimierzem Rojem: 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku