°C

„Słowianka” zaprasza na darmowe godziny

redakcja gorzowska
 

Dwa razy w tygodniu po dwie godziny darmowego korzystania z basenów – taką wakacyjną ofertę dla wszystkich mieszkańców przygotowała gorzowska „Słowianka”. Ponieważ z uwagi na koronawirusa na „Słowiance” nie odbyły się w roku szkolnym wszystkie zajęcia dla uczniów postanowiono, że przeznaczone na ten cel środki pójdą właśnie na darmowe wejściówki dla wszystkich chętnych gorzowian.

Mówi Joanna Kasprzak – Perka, prezes Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego „Słowianka”.

Projekt „Miejskie wakacje ze Słowianką” to jeden z elementów wakacyjnej oferty, przygotowanej dla mieszkańców, którzy spędzają lato w mieście – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta.

Z darmowych dwugodzinnych wejść na baseny korzystać będzie można we wtorki i czwartki. Do wyboru są dwie godziny między 16.00. a 20.00. Żeby więc skorzystać, trzeba rozpocząć pobyt na pływalni najpoźniej o godz. 18.00. Limit wejść to 200 osób, które równocześnie będą mogły korzystać z pływalni. Mówi Magdalena Pietrowska, kierownik zespołu marketingu i organizacji imprez „Słowianki”.

Dodajmy, że „Słowianka” zwiększyła też darmową liczę wejść na basen dla osób niepełnosprawnych. Teraz mogą one korzystać z kompleksu nie tylko w niedziele, ale także w soboty.

„Słowianka” zaprasza na darmowe godziny Radio Zachód 15 sierpnia 2020 „Słowianka” zaprasza na darmowe godziny Radio Zachód 15 sierpnia 2020 „Słowianka” zaprasza na darmowe godziny Radio Zachód 15 sierpnia 2020 „Słowianka” zaprasza na darmowe godziny Radio Zachód 15 sierpnia 2020

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku