°C

Tomasz Jaskuła o współpracy rządu i samorzadów

Tomasz Jaskula
 

- Wygrała demokracja – tak zwycięstwo w wyborach prezydenta Andrzeja Dudy oceniał w Radiu Zachód Tomasz Jaskuła, starosta sulęciński. Naszego gościa pytaliśmy też, czy jego zdaniem rząd wspiera samorządy czy im przeszkadza.

– Jest kilka programów rządowych, jak fundusz dróg samorządowych, realizowanych także w województwie lubuskim, które pokazują, że pieniądze trafiają do wszystkich samorządów – komentował Jaskuła:

Tomasz Jaskuła przyznał jednak, że w niektórych aspektach na linii rząd –samorząd iskrzy:

– Partia rządząca popełniła kilka błędów, jeśli chodzi o samorządy. Mam nadzieję, że będą z tego wyciągnięte wnioski i często używana w kampanii formuła, że PiS niszczy samorządy, stanie się przeszłością – dodawał nasz poranny gość.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku