°C

Pierwszy zgon z powodu COVID-19 w Lubuskiem

Fot. Envato Elements
 

To 91-letnia pacjentka z powiatu wschowskiego. Ministerstwo Zdrowia informuje także o 12 nowych przypadkach zakażenia w regionie.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 91-letniej pacjentki z pow.wschowskiego. Ponadto potwierdziło 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Pacjenci pochodzą z powiatu wschowskiego (9), strzelecko-drezdeneckiego (1) i województwa wielkopolskiego (2).

Obecnie w szpitalach pozostaje 49 osób. 690 osób przebywa w kwarantannie nałożonej przez inspekcję sanitarną, a 279 objętych jest nadzorem epidemiologicznym. Do tej pory w województwie lubuskim wyleczono 145 osób z Covid-19.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku