°C

Powyborcze gorzowskie komentarze

Fot. PAP/Leszek Szymański
 

Po opublikowaniu pierwszych sondażowych wyników było dosyć trudno, ale wiedzieliśmy, że to na razie tylko sondaż. Stąd wierzyliśmy w zwycięstwo – wspomina wczorajsze emocje po zakończeniu ciszy wyborczej Elżbieta Płonka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Mieliśmy nadzieję na wygraną i czuliśmy wielką satysfakcję – powiedział z kolei goszczący dzisiaj w naszym studiu Mirosław Marcinkiewicz, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego z Koalicji Obywatelskiej.

Przypomnijmy, Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała, że według cząstkowych, nieoficjalnych wyników zwycięzcą II tury wyborów prezydenckich został prezydent Andrzej Duda. Określono je na podstawie protokołów z 99,97 procent obwodów. Prezydent Andrzej Duda dostał 10 milionów 413 tysięcy 94 głosy, co przekłada się na 51,21 procent oddanych głosów. Przy nazwisku Rafała Trzaskowskiego na karcie do głosowania krzyżyk postawiło 9 milionów 921 tysięcy 219 wyborców, zapewniając mu poparcie na poziomie 48,79 procent.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku