°C

Zbiórka na remont stołówki PCK w Sławie

Fot. PCK Zielona Góra
 

Polski Czerwony Krzyż zbiera pieniądze na remont kuchni i stołówki na ośrodku wypoczynkowym w Sławie.

Każdego roku na organizowanych tam koloniach wypoczywają setki dzieci z całego województwa. Jadłodajnia, z której korzystają, nie była jednak w najlepszym stanie, bo nie remontowano jej od ponad 30 lat.

– W tym roku postanowiliśmy więc to zmienić – tym bardziej, że z powodu koronawirusa nie będziemy gościć żadnych dzieci – mówi Marcin Bleszcz z lubuskiego oddziału PCK:

Pieniądze na remont kuchni i stołówki na ośrodku PCK w Sławie prowadzone są na portalu zrzutka.pl. Zakres zaplanowanych prac jest bardzo duży, więc organizacja chce zebrać ok. 80 tys. złotych:

Aby dołączyć się do zbiórki wystarczy wejść na stronę www.zrzutka.pl i wpisać w wyszukiwarkę hasło „Remont stołówki PCK” lub kliknąć tutaj.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku