°C

Mikropożyczki hitem w Słubicach

fot. starostwo powiatowe w Słubicach
 

Tarcze antykryzysowe wspomagają lokalny biznes. Ponieważ specyfika lokalnego rynku pracy jest w każdym powiecie inna, dlatego różne propozycje składające się na tarcze antykryzysowe cieszą się odmiennym zainteresowaniem podmiotów ubiegających się o wsparcie.

– W powiecie słubickim największym powodzeniem cieszyły się mikropożyczki – mówi Robert Martyn, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Słubicach:

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach na zadania w ramach realizacji tarczy antykryzysowej otrzymał 18,5 mln złotych i wystąpił o dodatkowe 2 mln. Dyrektora Roberta Martyna martwi brak zainteresowania możliwością wsparcia ze strony organizacji pozarządowych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku