°C

Hołownia: Zrobiłem dla Trzaskowskiego więcej niż mogłem i powinienem

fot. Daniel Sawicki
 

Zrobiłem dla Rafała Trzaskowskiego i tak dużo więcej niż mogłem i powinienem zrobić; wybrałem go, bo może być szlabanem dla pisowskiego czołgu - ocenił w niedzielę w Radiu ZET b. kandydat na prezydenta Szymon Hołownia. Jak podkreślił, nie wierzy w niezależną prezydenturę Trzaskowskiego.

Hołownia pytany w Radiu ZET, czy jego zdaniem wynik wyborów prezydenckich będzie kwestionowany, stwierdził, że „nie ma co do tego wątpliwości”.

„Iluś ludzi dostało karty (do głosowania) bez pieczątki, iluś ludzi w ogóle nie dostało karty, a miało dostać, w iluś komisjach stwierdzono nieprawidłowości”

– ocenił.

Zdaniem Hołowni „jak będzie dostatecznie mała różnica (między wynikami kandydatów na prezydenta i dostatecznie duże wątpliwości, to za miesiąc, dwa miesiące możemy mieć kolejne wybory prezydenckie”.

Jak podkreślił, „należy do osób, które głosowały na Trzaskowskiego, byleby nie głosować na Dudę”.

Hołownia zaznaczył, że „zrobił dla Trzaskowskiego i tak dużo więcej niż mógł i powinien zrobić, zdaniem niektórych”.

„Otworzyłem mu drzwi, przez które mógł porozmawiać z moimi wyborcami”

– powiedział.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku