°C

Radość z wyniku w sztabie A. Dudy w Gorzowie

 

Cieszymy się ze zwycięstwa - to pierwsze komentarze sztabu Andrzeja Dudy w Gorzowie. Popierany przez PiS prezydent Andrzej Duda zwyciężył w drugiej turze wyborów prezydenckich z wynikiem 50,4 proc. głosów. Kandydat KO Rafał Trzaskowski uzyskał 49,6 proc. - wynika z sondażu exit poll Ipsos dla TVP, TVN i Polsat.

O przewidywania i nadzieje w związku z dzisiejszymi wyborami pytaliśmy w gorzowskim sztabie Andrzeja Dudy jeszcze przed ogłoszeniem wstępnych wyników głosowania. O swoich oczekiwaniach mówi poseł PiS, Elżbieta Płonka:

– Mamy ogromną nadzieję, że trud włożony w kampanię nie poszedł na marne – mówiła radna PiS, Alicja Burdzińska:

Natomiast tak wyglądała reakcja sztabu na pierwsze opublikowane wyniki:

A oto pierwsze komentarze w sztabie Andrzeja Dudy tuż po ogłoszeniu wyników:
Elżbieta Płonka, poseł PiS:

Alicja Burdzińska, radna PiS:

Sławomir Giżycki, Zjednoczona Prawica:

Sondaż exit poll został opublikowany przez TVP, TVN i Polsat o godz. 21, tuż po zakończeniu ciszy wyborczej. Według Ipsos wynik ten od ostatecznych wyników PKW może się różnić o ok. 2 pkt. proc.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku