°C

Juniorzy też powinni odegrać ważną rolę w derbach

fot. archiwum
 

Obie lubuskie drużyny żużlowe mają w tym sezonie solidnych młodzieżowców. Zatem niedzielne 99. Derby Ziemi Lubuskiej będą ciekawe także pod kątem rywalizacji juniorów RM Solaru Falubazu Zielona Góra oraz Moich Bermudów Stali Gorzów.

Tym razem formację młodzieżową w Falubazie ma tworzyć Norbert Krakowiak z Damianem Pawliczakiem. Ten drugi wskoczył do składu za Mateusza Tondera, który z kolei znajdzie się jutro po numerem 16. Pawliczak tak komentuje wybór trenera:

W gorzowskiej drużynie jutro tworzyć ją będą Rafał Karczmarz wraz z Wiktorem Jasińskim, który mówi nam o emocjach związanych z derbami:

99. Derby Ziemi Lubuskiej: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów w niedzielę o godz. 19.15. Transmisja w Radiu Zachód, Radiu Zielona Góra oraz Radiu Gorzów.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku