°C

Zakończył się sławski kongres brydżowy

Fot. Marek Turowski.
 

300 zawodników, czyli o 70 procent mniej niż zwykle, wzięło udział w 63. Kongresie Brydża Sportowego, jaki dziś zakończył się w Sławie. Powodem były obostrzenia związane z zagrożeniem epidemicznym.

– To był kongres inny niż te, które odbyły się do tej pory – powiedział Marek Szymanowski z Warszawy, który zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji kongresowej:

– Kongres był odpowiedzią na prośby brydżystów, choć ze względu na wymogi sanitarne jego organizacja nie była łatwa – powiedział Piotr Walczak z Kalisza, jeden ze współorganizatorów:

– Zorganizowaliśmy sławski kongres, choć Polski Związek Brydża Sportowego, nie sklasyfikował tego kongresu – powiedział Grzegorz Pogodziński, prezes Fundacji „I Love Bridge”:

 

W czasie dzisiejszego zakończenia kongresu najlepszym rozdano nagrody pieniężne i rzeczowe.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku