°C

Byli zawodnicy Falubazu i Stali przed derbami: Będzie ciekawie

źródło: ZKŻ
 

Andrzej Huszcza i Marek Towalski ścigali się w Derbach Ziemi Lubuskiej. Przed niedzielnym meczem z byłym żużlowcem Falubazu Zielona Góra i Stal Gorzów rozmawialiśmy o zbliżającym się pojedynku obu lubuskich klubów.

Andrzej Huszcza, który jeździł w barwach Falubazu w latach 1974-2005 wspominał dawne derbowe pojedynki, a w pamięci utkwił mu mecz w Gorzowie z początku lat 90. Z żywą legendą zielonogórskiego żużla rozmawiał Marek Staniszewski:

Marek Towalski ma na koncie wiele medali DMP wywalczonych ze Stalą. Były żużlowiec m.in. zwrócił uwagę na fakt, że to już 99. konfrontacja drużyn z Zielonej Góry i Gorzowa. Z M. Towalskim rozmawiał Daniel Rutkowski:

99. Derby Ziemi Lubuskiej: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów w niedzielę o godz. 19.15. Transmisja w Radiu Zachód, Radiu Zielona Góra oraz Radiu Gorzów.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku