°C

Stanisław Chomski przed derbami: Szukamy optymalnego składu

Fot. Radio Zachód
 

Wiele derbów widział i w wielu pojedynkach drużyn z Zielonej Góry i Gorzowa prowadził tą drugą ekipę. Trenera Stanisława Chomskiego, bo o nim mowa - próbowaliśmy podpytać m.in. o to, czy niedzielnej konfrontacji RM Solaru z Moimi Bermundami Stalą w składzie gorzowian jednak wystąpi Krzysztof Kasprzak.

To chyba pytanie, którzy ostatnio zadaje sobie cały żużlowy Gorzów. Kasprzak znalazł się w awizowanym zestawieniu Stali, jednak na klubowym profilu klubu, w jednym z portali społecznościowych zamiast 36-latka, pod numerem 1. widnieje wizerunek zatrudnionego niedawno na zasadzie „gościa” – Jack’a Holdera.

Czy 24-letni Australijczyk założy w niedzielę po raz drugi kevlar w żółto-niebieskich barwach? A może Kasprzak jednak wskoczy do składu? – Okaże się w Zielonej Górze – odpowiada tajemniczo trener Chomski, z którym rozmawiał Daniel Rutkowski:

99. Derby Ziemi Lubuskiej: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów w niedzielę o godz. 19.15. Transmisja w Radiu Zachód, Radiu Zielona Góra oraz Radiu Gorzów.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku