°C

Miejskie Święto Hanzy tylko na fotografiach

UM Słubice
 

Od dziś, na moście łączącym Słubice i Frankfurt, prezentowane będą fotografie z Miejskiego Święta Hanzy. Autorami fotografii są Anna Panek-Kusz, Artur Kozłowski i Tomasza Fedyszyn.

– Dziś, jak co roku o tej porze, mieliśmy świętować otwarcie Miejskiego Święta Hanzy „Kolorowy śledź – swawolny kogucik”. Z powodu koronawirusa musieliśmy jednak odwołać imprezę. Ale nie możemy dać mieszkańcom zapomnieć, że to święto łączy nasze miasta – tłumaczy Mariusz Olejniczak, burmistrz Słubic.

Wystawę otworzą o 18.00 burmistrzowie: Mariusz Olejniczak i Rene Wilke. A burmistrz Słubic podkreśla przy okazji, że już konkretyzują się pomysły na przyszłoroczne Święto Hanzy.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku