°C

Bezpieczeństwo nad wodą

foto: Adam Król
 

Bezpieczeństwo nad wodą było tematem spotkania Wojewody Władysława Dajczaka z prezesem lubuskiego WOPR Marcinem Sokalskim.

Rozmowy na temat bezpieczeństwa nad wodą w województwie lubuskim odbyły się dziś nad jeziorem Osiek w towarzystwie Burmistrza Dobiegniewa. Szczegóły w relacji Adama Króla

Dodajmy, że  Wojewoda przekazuje środki na zwiększenie bezpieczeństwa nad wodą z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Służby otrzymują dofinansowanie również z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ramach Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych niedawno w Kostrzynie odbyło się przekazanie łodzi dla WOPR-u.

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku