°C

Norwid zaprasza na spotkanie z dr. Grzegorzem Biszczanikiem

Fot. G. Biszczanik
 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Z książką na leżaku". Tym razem gościem spotkania będzie dr Grzegorz Biszczanik

Bohater spotkania to znany zielonogórski historyk, regionalista i filokartysta, który opowie o „Nieznanych twarzach Zielonej Góry”.

– To także tytuł jego książki, nagrodzonej niedawno Lubuskim Wawrzynem Popularnonaukowym – mówi Anna Urbańska, rzeczniczka zielonogórskiego Norwida:

Anna Urbańska podkreśla, że spotkanie z dr Biszczanikiem to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegoś o dawnej Zielonej Górze, ale nie tylko… Czwartkowy gość zielonogórskiego Norwida to także znany filokartysta, posiadać wyjątkowego zbioru historycznych pocztówek z Zielonej Góry i okolic:

Dodajmy, że czwartkowe spotkanie z dr Grzegorzem Biszczanikiem rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie miało charakter hybrydowy. Część widzów, którzy zdobędą wejściówki, będą mogli spotkać się z autorem w sali im. Janusza Koniusza w zielonogórskim Norwidzie, a pozostali będą mogli śledzić to spotkanie w relacji na Facebooku.

 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku