°C

Dofinansowanie dla nowosolskiej noclegowni

Fot. Ewa Batko.
 


Towarzystwo Pomocy im. Świętego Brata Alberta w Nowej Soli otrzymało dofinansowanie w wysokości ponad 50 tysięcy złotych na przeciwdziałanie skutkom koronawirusa. Środki pochodzą z projektu "Egida", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.

– Pieniądze przeznaczymy na zakup środków ochrony osobistej i potrzebnego sprzętu dla osób bezdomnych przebywających w naszej noclegowni – powiedział Aleksander Tomaszewski:

W nowosolskiej noclegowni są 34 miejsca dla osób bezdomnych. Towarzystwo wydaje także około stu dwudaniowych obiadów dziennie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku