°C

Rusza kampania Gorzów on Tour

fot:E.Kobelak
 

Miejscy urzędnicy chcą promować Gorzów wśród mieszkańców regionu i zapraszać ich do odkrycia miasta na nowo. Dziś rusza kampania wakacyjna Gorzów on Tour.

Podróżując do miast w promieniu 100 kilometrów od Gorzowa będziemy zachęcać, by mieszkańcy odwiedzanych przez nas miejscowości odkryli Gorzów na nowo. Dziś zawitamy do Strzelec Krajeńskich – mówi dyrektor Wydziału Informacji i Promocji Marta Liberkowska:

W każdy wakacyjny wtorek od 7 lipca do 25 sierpnia będziemy w innej lubuskiej gminie z mobilnym stoiskiem promocyjnym wypełnionym naszymi materiałami promocyjnymi mówi Bartłomiej Nowosielski z Wydziału Informacji i Promocji:

W promocji miasta pomagać będą także przedstawiciele miejskich instytucji oraz ambasadorzy miasta. Za tydzień gorzowscy urzędnicy zawitają do Barlinka, w kolejnych tygodniach będzie także np. Przytoczna, Słubice czy Kostrzyn nad Odrą.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku