°C

Kamperem do Żar

fot. UM Żary
 

W Żarach otwarto pole kamperowe. To miejsce, gdzie samochody turystyczne będą mogły zaparkować, a ich użytkownicy skorzystać z pełnej obsługi. Pole mieście się przy ulicy Leśnej 34, tuż obok stadionu Syrena.

– Na targach turystycznych w Cottbus czy we Wrocławiu, wiele osób pytało, czy można w Żarach liczyć na obsługę kampera. Dlatego zdecydowaliśmy się takie pole wybudować – tłumaczu Ireneusz Brzeziński z urzędu miasta w Żarach.

Żarskie pole dla kamperów liczy 6 stanowisk. Można je rezerwować elektronicznie. Miejsce jest wyposażone do zrzucania wody szarej i czarnej. Jest prąd, sanitariaty, wiaty biwakowe, a cały plac jest ogrodzony. Ponieważ znajduje się przy ośrodku sportowym to jest również monitorowane i pilnowane przez ochronę.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku