°C

Ukradli datki na hospicjum. Zgubił ich monitoring [ZDJĘCIA, FILM]

 

Policja zatrzymała trzech młodych mężczyzn, którzy ukradli pieniądze zbierane na chorych z gorzowskiego hospicjum. Do kradzieży doszło w ubiegły czwartek wieczorem w centrum handlowo-usługowym przy ul. Witosa.

Na filmie z monitoringu widać, jak trzech młodych mężczyzn zabiera skrzynkę z pieniędzmi dla chorych z hospicjum. Niedaleko miejsca kradzieży rozbili szybę w skarbonie i zabrali pieniądze. Straty oszacowano na około 2.000 złotych.

Sprawców namierzono i zatrzymano dzień później przy ul. Warszawskiej. Są w wieku 18, 21 i 27 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do gorzowskiej komendy, by usłyszeć zarzuty kradzieży z włamaniem.

Jak się okazało, najstarszy z nich odpowie też za włamanie do kościoła w Karninie. Gorzowska prokuratura złożyła wniosek o tymczasowy areszt dla tego mężczyzny.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku