°C

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas podróży

fot. Bartosz Schaefer
 

Zielonogórska policja przypomina o zasadach bezpieczeństwa przed dalekimi podróżami.

Lipiec to czas wakacji, wielu zielonogórzan w tym czasie jedzie na nie własnym samochodem. Aby bezpiecznie dojechać do celu, warto przed podróżą sprawdzić dokładnie swój pojazd. W tym celu możemy udać się do stacji diagnostycznej. Mówi Mariusz Wąsowicz, zastępca naczelnika zielonogórskiej drogówki:

Gdy dojdzie już do niebezpiecznej sytuacji, dobrze jest mieć odblaskową kamizelkę i pamiętać o zasadach bezpieczeństwa – dodaje Mariusz Wąsowicz:

Od początku wakacji na polskich drogach doszło do 37 wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Zadbaj o bezpieczeństwo podczas podróży Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku