°C

Agresja przeciwników prezydenta

 

Wracamy do wczorajszej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy na Ziemi Lubuskiej. Obok komentarzy dotyczących wystąpień głowy państwa, pojawiają się również pytania o ocenę zachowania jego przeciwników podczas wieców w Sulęcinie i Nowej Soli. W obu miastach dochodziło do prób zakłócenia przebiegu spotkań.

O sytuację pytaliśmy doradcę wojewody lubuskiego Grzegorz Maćkowiaka. W jego ocenie spór polityczny jest w demokracji sprawą naturalną, ale nie można w nim przekraczać pewnych granic:

Jak sprawę agresywnego zachowania komentują politycy uczestniczący w protestach? O komentarz poprosiliśmy Grzegorza Potęgę, radnego województwa z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Jak wyglądał wiec poparcia dla Andrzeja Dudy i protesty jego przeciwników? Multimedia są dostępne na naszej stronie www.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku