°C

Nowa siedziba MOPS w Nowej Soli

Fot. Marek Turowski.
 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Soli ma nową siedzibę. Placówka została przeniesiona do budynku po byłej szkole przy ulicy Staszica, który wcześniej został zaadaptowany na cele ośrodka.

W obiekcie powstały nowe biura i pomieszczenia socjalne potrzebne do funkcjonowania tej instytucji. – Mamy tutaj lepsze warunki do pracy i przyjmowania petentów – powiedziała Grażyna Wlazły dyrektor nowosolskiej placówki:
 
 
 

Realizacja inwestycji  kosztowała około 5 milionów złotych. W przyszłości, w dotychczasowej siedzibie MOPS przy ulicy Muzealnej, będzie mieścić się miejscowa szkoła muzyczna.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku